kontakt absolutio

domovská stránka referencie kontakt

McAfee

Produkty McAfee

McAfee
Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom bezpečnostných riešení McAfee.
Certifikat predaja McAfee

Prečo ochrana od McAfee..

McAffee je v súčastnosti jedným z lídrov proaktívnych bezpečnostných riešení pre oblasť komplexnej ochrany, ktorá zahŕňa ochranu tak osobných PC, ako aj stredných (SMB) a veľkých podnikov (enterprise). Produktová škála zahŕňa tak jednoduchové antivírové riešenia, ako aj komplexnú ochranu pred útokmi z Internetu.
Spoločnosť Gartner vyhodnotila bezpečnostné riešenia spoločnosti McAfee ako najlepšie v magickom kvadrante:
kvadrant bezpecnosti

Vybrané Produkty McAfee

Network intrusion prevention

Zabezpečte vašu sieť pred hrozbami a útokmi.
Uznávané riešenie pre prevenciu prienikov prináša komplexnú, dôkladnú a škálovateľnú ochranu pred hrozbami. McAfee IntruShield je zariadenie vyvinuté pre pomoc malým a stredným podnikom na udržanie bezpečnosti. Zabezpečuje proaktívnu bezpečnosť a všeobecné zabezpečenie pred hrozbami.

McAfee Secure Internet Gateway

Vysoko výkonná ochrana proti spamu, vírusom a strate dát.

Blokujte spam, vírus, a expoity s McAfee® Secure Internet Gateway. Prepracované filtrovanie prichádzajúceho a odchádzajúceho obsahu stráži vaše citlivé informácie a pomáha vám s dodržaním ochrany súkromia.

McAfee IntruShield Security Manager Appliance

Unikátne zjednotenie riadenia bezpečnosti bez ohľadu na veľkosť podnikovej siete. Centrálne riadenie IPS senzorov a bezpečnostnej politky v reálnom čase. Jediné plug-and-play zariadenie ponúka užívateľsky prijémny IPS manažment ovládaný pomocou web rozhrania.

McAfee® Total Protection

Komplexné riešenie pre Vašu bezpečnosť na jednom mieste!
McAfee® Total Protection ponúka komplexnú bezpečnosť v jednoduchom riešení, ochrana pred všetkými hrozbami, od vírusov, spyware, spam, phishing, až po hackerské útoky a krádeže identity.